Split Tech City je zajednica sastavljena od tvrtki, udruga, institucija, meetupa i pojedinaca koji su posvećeni razvoju tehnološkog sektora u Splitu i regiji.

Postani član

Head of Service Desk

Tvrtka LAMA je Solution Provider po principu “ključ u ruke“ i spada u TOP 100 hrvatskih IT kompanija, sa sjedištem u Splitu te podružnicom u Zagrebu.

Iznimna skupina od tridesetak visoko motiviranih profesionalaca čini tvrtku LAMA jednom od najjačih IT tvrtki u Dalmaciji, ali i Hrvatskoj.

Šireći i unapređujući poslovanje, svoj uspješni tim želimo ojačati upravo s Vama kao novim članom našeg tima sljedećem radnom mjestu:

Head of Service Desk (m/ž)

Opis posla:

– izvršavanje najsloženijih tehničkih i sistemskih zadataka
– vođenje i upravljanje Service desk teamom, vremenom, rezultatima i očekivanjima
– osiguranje zadovoljstva klijenata
– komunikacija sa klijentima
– redovno planiranje i izvještavanje o aktivnostima
– strateško i operativno planiranje razvoja i projekata
– planiranje i razvoj članova tima
– pomoć sales-u u arhitekturi i tehničkoj specifikaciji projekata, koordinacija izvršenja
– rješavanje internih i eksternih konflikata
– ostali poslovi prema nalogu CTO

Uvjeti:
– VSS
– minimalno 5 godina iskustva u radu sa serverskim operativnim sustavima, aplikacijama i upravljanjem IT infrastrukturom
– minimalno 2 godine na funkciji Team leadera, Heada ili sl.
– iskustvo u radu sa Microsoft serverskim i Microsoft Azure tehnologijama:
– iskustvo u radu s virtualizacijskim tehnologijama (VmWare i HyperV)
– iskustvo u radu s Linux-om
– iskustvo u radu s složenim mrežnim tehnologijama (preklopnici, firewall-ovi, VLAN, VPN i sl.)

Očekivani profil kandidata:

– odlične komunikacijske vještine
– pro-aktivnost i odgovornost
– visoka razina stručnosti
– prati nove tehnologije i testira primjenu
– pouzdanost i odgovornost
– samoinicijativnost i sposobnost samostalnog rješavanja problema
– sklonost timskom i projektnom radu
– spremnost na kontinuirano stjecanje novih znanja
– aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
– aktivni vozač
– usmjerenje prema ostvarenju zadanih ciljeva i rezultata
– izrazite organizacijske sposobnosti
– želja za konstantnom edukacijom i novim znanjima

Stručna sprema: Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva: 1-3

Jezici: Engleski (razina govora – izvrsno, razina pisma – izvrsno)

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo:

Kao član Service Desk tima moći ćeš:

– razvijati svoje organizacijske vještine
– aktivno sudjelovati na projektima implementacije
– konstantno nadograđivati znanja kroz predlaganje i definiranje rješenja
– kontinuirano se educirati i certificirati
– testirati najnovije tehnologije i rješenja
– raditi s vrhunskim kolegama iz područja Salesa, Consultinga, Developmenta…
– sudjelovati na stručnim skupovima i konferencijama
– imati klizno radno vrijeme
– imati priliku neformalno se družiti s kolegama, Team Building

Ostale pogodnosti:

– kvartalni bonusi
– godišnji bonus za ostvarene rezultate
– mogućnost otkupa opreme

Prijavi se i postani dio našeg tima!

Info

Vrsta zaposlenja
Full time