Split Tech City je zajednica sastavljena od tvrtki, udruga, institucija, meetupa i pojedinaca koji su posvećeni razvoju tehnološkog sektora u Splitu i regiji.
Postani članSplit Tech City
28.07.2025.
Ljudi, pa vi ste sve! Iako smo otkrili tek prva tri predavača na main stageu i jedan panel, možemo se pohvaliti da je svih 100 ulaznica po sniženim cijenama rasprodano!
Zahvaljujemo na povjerenju!
Od sada možete osigurati ulaznice po redovnim cijenama.
Peto jubilarno izdanje Split Tech City Festivala održat će se 5.-6. rujna u Ljetnom kinu Bačvice.
Već smo otkrili da će na pozornicu kao predavači stati Nemanja Živković, Irena Orlović i Toni Vitali.
panel u pretrogramu vodi Dunja Ivana Ballon (IAB Croatia), a raspravljaju Nebojša Grbačić i Bruno Oršanić. Ostala imena otkrivamo u narednim tjednima, da vas ne šokira količina dobih predavača odjednom. 😉
Zahvaljujući vašim sjajnim dojmovima i podršci kroz sve ove godine, 5. i 6. rujna odlučili smo opet dati sve od sebe.
Donosimo još više priča koje motiviraju, ljudi koji inspiriraju i sadržaja koji ostaje s tobom dugo nakon festivala.
Pa lipo! Već pet godina uspješno brišemo granicu između posla i gušta. Prvo paneli i predavanja, poslij edruženje. Cvrčke u predivnom ambijentu zamijeni DJ. Kravate nosimo samo ironično, a svake godina iznova dokazali smo da se ozbiljni poslovni projekti mogu dogovoriti i u opuštenoj atmosferi.
Nema problema, svejedno dođeš i bude ti top. Zašto? Pa iako naš sadržaj prvenstveno cilja na stručnjake i entuzijaste iz IT-a, marketinga i dizajna, STC Festival pokriva mnogo šire teme. I podjednako zanimljive stručnjake iz područja o kojima pričaju.
Sadržaj festivala nije ograničen na IT industriju, već stavlja naglasak na sveobuhvatan pristup poduzetničkim temama. Možeš nešto novo naučiti, dobiti pogonsko gorivo za vlastiti posao zahvaljujući inspirativnim govorima – i s povezati se s ekipom koja razmišlja kao i ti.
Na prethodnim izdanjima imali smo priliku slušati o komunikaciji, umjetnoj inteligenciji u arhitekturi, mindfulnessu, mentalnom zdravlju, fizičkoj aktivnosti te osobnom i profesionalnom razvoju.
Sličan pristup nastavljamo i ove godine, a u publici očekujemo ne samo tech entuzijaste, već i sve one koji žele proširiti svoje horizonte, inspirirati se uspjesima drugih, ali i učenjima iz njihovih grešaka.
Razbij taj stereotip da se u nas uvijek čeka zadnji tren i kupi kartu na vrijeme. Vidimo se na Split Tech City Festivalu!
Podijeli