Split Tech City je zajednica sastavljena od tvrtki, udruga, institucija, meetupa i pojedinaca koji su posvećeni razvoju tehnološkog sektora u Splitu i regiji.

Postani član

Viši stručni suradnik za 3D lab

Datum objave: 30.7.2024.

Radno mjesto

Mjesto rada: Split

Broj traženih radnika: 1

Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Način rada: Smjena – prijepodne

Smještaj: Nema smještaja

Naknada za prijevoz: U cijelosti

Natječaj vrijedi od 29.7.2024. do 18.8.2024.

Posloprimac

Razina obrazovanja: Viša ili prvostupanjska

Strani jezici: Engleski jezik

Informatička znanja:

Potrebno napredno poznavanje informatike

  • excel
  • word
  • programski jezici/skripte
  • upotreba računalnih programa
  • powerpoint

Radno iskustvo: 2 godine

Ostale informacije:

Odjel: Odjel za Smart city i digitalizaciju

Razina obrazovanja: VŠS, odnosno minimalno završen preddiplomski stručni studij u trajanju od tri godine  ili VSS, odnosno završen diplomski sveučilišni studij ili integrirani diplomski sveučilišni studij ili stručni studij

Strani jezici: Engleski jezik – napredno poznavanje u govoru i pismu

Informatička znanja: napredno poznavanje MS Office paketa i rada u programima 3D skeniranja, modeliranja i/ili tiska

Radno iskustvo: najmanje 2 godine rada na istim ili sličnim poslovima (prema priloženom opisu posla)

Opis poslova:

  • Upravljanje svakodnevnim aktivnostima 3D laboratorija u sklopu Tehnološkog parka Split, uključujući pripremu materijala, 3D skeniranje, modeliranje, prototipiranje, tisak, održavanje i servisiranje opreme
  • Zaprimanje i obrada upita za korištenje 3D laboratorija te koordinacija provedbe projekata s korisnicima
  • Vođenje projekata 3D laba uz praćenje rokova, resursa i materijala
  • Pružanje tehničke podrške i savjeta korisnicima 3D laba
  • Praćenje i upravljanje zalihama materijala i opreme te osiguravanje usklađenosti s sigurnosnim standardima
  • Izrada i upravljanje cjenikom usluga 3D laboratorija te potrebnih korisničkih uputa
  • Suradnja s timom Smart City laboratorija u razvoju inovativnih projekata koji uključuju 3D tehnologiju
  • Praćenje i implementacija najnovijih tehnoloških trendova i inovacija vezanih uz područje rada
  • Redovito izvještavanje o aktivnostima i napretku 3D laboratorija voditelju/ici Odjela i voditelju/ici Tehnološkog parka Split
  • Praćenje potreba među klijentima i lokalnoj zajednici te predlaganje unaprjeđenja i inovacija u radu
  • Izrada izvještaja, analiza i statistika rada 3D laboratorija
  • Razvoj i organizacija projekata i/ili radionica usmjerenih na 3D modeliranje, tisak i srodne procese ili drugih edukativnih događanja usmjerenih na tehnološki razvoj i inovacije u suradnji s Odjelom komunikacija
  • Koordinacija i komunikacija s vanjskim suradnicima i dobavljačima prema potrebi
  • Drugi poslovi prema nalogu voditelja/ice Odjela i Uprave

Prednost:

  • iskustvo u upravljanju i održavanju tehničke opreme

Uz vlastoručno potpisanu prijavu kandidati moraju priložiti:

  • kratki životopis
  • motivacijsko pismo
  • kopiju osobne iskaznice
  • dokaz o stručnoj spremi (preslika diplome)
  • dokaz o radnom iskustvu (potvrda HZMO ili drugi odgovarajući dokument)
  • uvjerenje nadležnog suda da se protiv osobe ne vodi istražni ili kazneni postupak, ne starije od 6 mjeseci od dana raspisivanja natječaja

Pod pojmom “radno iskustvo” podrazumijeva se rad u jasno vidljivom trajanju u svim oblicima rada, uključujući: ugovor o radu, ugovor o djelu, ugovor o autorskom djelu, samostalna djelatnost, volonterski staž, pripravnički staž, stručno osposobljavanje i slično.

Pod pojmom „slični poslovi“ podrazumijevaju se poslovi sličnog sadržaja i slične razine odgovornosti.

Probni rad traje 3 mjeseca.

Naknada za prijevoz na posao isplaćuje se u visini mjesečne pokazne karte javnog prijevoza prema zoni stanovanja.

Kandidati/kandidatkinje koje zadovolje formalne uvjete bit će pozvani na pisano i usmeno testiranje, o čemu će biti pravovremeno obaviješteni.

Potrebne vještine i kompetencije:

  • Tehničke vještine i iskustvo u 3D modeliranju i/ili printu
  • Snažne organizacijske vještine i sposobnost multitaskinga
  • Sposobnost analitičkog razmišljanja i strateškog planiranja
  • Visok stupanj profesionalizma i etičnosti

Posebni uvjeti radnog mjesta:

  • Sposobnost rada u dinamičnom okruženju
  • Poznavanje rada s tehničkom opremom
  • Poznavanje i praćenje tržišnih trendova u inovacijama i tehnologiji relevantnima za rad 3D laboratorija

Info

Vrsta zaposlenja
Full time