Split Tech City je zajednica sastavljena od tvrtki, udruga, institucija, meetupa i pojedinaca koji su posvećeni razvoju tehnološkog sektora u Splitu i regiji.

Postani član

Grafički dizajner i video editor (m/ž)

Mushroom Cups, hrvatska firma koja proizvodi funkcionalne napitke, traži grafičkog dizajnera i video editora.

Opis pozicije:

Uloga zaposlenika je izrada i uređivanje promotivnih materijala. Tražimo energičnu i kreativnu osobu koja će se uklopiti u naš tim i brandu dati dodatnu dozu unikatnosti.

Glavne aktivnosti

  • Kreiranje i oblikovanje digitalnog i tiskanog promo materijala
  • Izrada i uređivanje video uradaka i njihovo prilagođavanje za različite platforme (gifovovi, stop motion animacije, kratka videa…)
  • Izrada promo materijala za društvene mreže (Facebook, Instagram Pinterest, Linkedin)
  • Aktivno sudjelovanje u snimanju promotivnih videa i slikanju fotografija

Potrebne Vještine:

  • Prvenstveno kreativnost i izražene komunikacijske vještine.
  • Photoshop/Illustrator/Sketch/Adobe XD
  • Adobe Premiere, Adobe after effects ili sličan video editing software
  • Odlično poznavanje engleskog jezika

Radno mjesto:
Novouređeni ured od 200 kvadratnih metara

Radno vrijeme:
Fleksibilno radno vrijeme od ponedjeljka do petka

Financijski uvjeti:

  • Početna plaća između 6.000,00 i 9.000,00 HRK netto ovisno o kvalifikacijama
  • Bonusi
  • Poslovni laptop
  • Neiscrpan izvor Mushroom Cups kave od koje postaješ neumoran/na 😉

Životopis poslati na: info@mushroomcups.com zajedno sa portfolijom odrađenih projekata.

Rok za prijavu:

30.4.2020.

Info

Industrija
Design

Vrsta zaposlenja
Full time