Adriatic.hr

Windows system administrator (m/ž)

O ovom poslu

Vrsta posla:

Određeno, puno radno vrijeme

Prijaviti se do:

25.11.2018.

Tagovi

Opis posla

Adriatic.hr je turistička agencija sa sjedištem u Splitu. Jedna smo od vodećih agencija u Hrvatskoj koje svoje usluge pružaju on-line. Svjesni smo da svoj izvrstan i konstantan uspjeh možemo zahvaliti ljudima koji predano obavljaju svoj posao. Budućim zaposlenicima nudimo rad u mladoj, dinamičnoj i multikulturalnoj radnoj okolini gdje će se osjećati dobrodošlo.

Tražimo stručnu, poduzetnu i odgovornu osobu koja će se pridružiti našem IT timu od 20 stručnjaka različitog profila – web programera, dizajnera te administratora računalnog sustava.

Naša informacijska infrastruktura se sastoji od:
– Windows 2008 R2 domene
– 70+ Windows 7 radnih stanica
– RHEV/oVirt virtualizacijskih servera
– Cisco SB preklopnika
– Kerio Connect e-mail servera
– Kerio Control vatrozida
– AWS servera
– CentOS 6 i CentOS 7 servera
– Asterisk + FreePBX + HylaFAX komunikacijskog sustava
– Zabbix sustava za nadzor

Opis posla:

  • planiranje, implementiranje, održavanje i nadgledanje informatičkog sustava
  • administriranje Windows 2008 R2 domene sa 70+ Windows 7 radnih stanica
  • migracija sa Windows 7/2008 na Windows 10/Server 2016
  • administriranje Cisco SB preklopnika
  • administriranje RHEV/oVirt virtualizacijskog sustava
  • automatizacija radnih zadataka
  • pisanje dokumentacije
  • korisnička podrška

Pogodnosti:

  • konstantno usavršavanje
  • rad u kreativnom okruženju
  • ugodna radna atmosfera
  • dodatna edukacija
  • besplatna literatura

Uvjeti:

  • 2 godine iskustva u radu s Windows serverima
  • iskustvo u radu s Active Directory-em

Prednosti:

  • posjedovanje jednog od Microsoft certifikata
  • poznavanje skriptnog jezika (PowerShell/Batch)
  • posjedovanje Cisco CCNA certifikata
  • iskustvo u radu s GNU/Linux operacijskim sustavima
  • iskustvo u radu sa sustavima za virtualizaciju
  • iskustvo u radu s e-mail serverima
  • iskustvo u radu s mrežnim vatrozidom