Split Tech City je zajednica sastavljena od tvrtki, udruga, institucija, meetupa i pojedinaca koji su posvećeni razvoju tehnološkog sektora u Splitu i regiji.

Postani član

Web PHP programer (m/ž)

Kao dio Connecta bit ćete adekvatno nagrađeni za uloženi trud, radit ćete u dinamičnom poslovnom okruženju i stjecati međunarodno iskustvo. U potrazi smo za pozitivnim i motiviranim osobama, odanim radnicima koji žele biti dio jedinstvenog tima.

Opis posla:

Održavanje postojećih aplikacija, te sudjelovanje u razvoju i izradu novih aplikacija pri čemu se koristi MVC arhitektura u PHP programskom jeziku. Rad u postojećem timu web developera.

Vještine i osobine koje trebaš imati:

  • programiranje u PHP-u
  • izradu i održavanje baze podataka u MYSQL-u
  • rad u HTML, i JavaScriptu
  • rad s jQuery skriptama
  • rad u AJAX-u
  • rad na Apache HTTP serveru
  • poznavanje MVC arhitekture programiranja
  • iskustvo u nekom od PHP frameworka (poželjan Codeigniter)
  • korištenje GIT sustava za distribuciju softwera
  • poželjno poznavanje rada s Linux serverom
  • samostalan pristup rješavanju problema

Uvjeti:

Stručna sprema: Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici: Engleski (napredno)

Što nudimo:

  • stalno zaposlenje
  • stimulativna primanja koja odgovaraju vašoj razini odgovornosti
  • mogućnost napredovanja
  • ugodna radna atmosfera, prijateljsko okruženje
  • timski rad i poticajno radno okruženje
  • moderan i dobro opremljen ured

Ako vas je ova ponuda zainteresirala, odmah pošaljite svoj životopis, motivacijsko pismo i bilo kakve dodatne materijale koje smatrate važnima za ovaj posao.

Info

Prijava do
12.3.2019.

Industrija
Development

Vrsta zaposlenja
Full time