Travel Soft

Web/grafički dizajner (m/ž)

O ovom poslu

Tagovi

Opis posla

TRAVEL SOFT d.o.o.  je informatička tvrtka sa sjedištem u Splitu, koja razvija moderna softverska rješenja prvenstveno namijenjena turističkim agencijama i iznajmljivačima privatnog smještaja.

Nudimo programe koji u cijelosti pokrivaju poslovanje i potrebe agencija i iznajmljivača, ali se mogu koristiti i za samo pojedine segmente poslovanja. Usmjereni smo na izradu naprednih i jednostavnih rješenja koja će centralizirati, automatizirati, pojednostavniti i unaprijediti Vaše poslovanje te olakšati prodaju proizvoda i usluga.

Posao uključuje:

  • dizajn internet stranica, mobilnih aplikacija
  • idejna i vizualna rješenja promotivnih i ostalih grafičkih materijala te priprema za tisak
  • HTML/CSS, SASS
  • produkciju i implementaciju kreativnih rješenja

Uvjeti:

  • minimalno SSS
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje rada u programima Adobe Creative Suite, Blasamiq, InVision, Figma (ili slični)
  • HTML/CSS (SASS), JS
  • poznavanje web standarda
  • stalno praćenje trendova u dizajnu
  • profesionalan i odgovoran odnos prema poslu, samostalnost u učenju
  • sposobnost za timski rad te rad na više projekata istovremeno
  • aktivno sudjelovanje u razvoju novih ideja
  • aktivan pristup učenju i savladavanju novih tehnologija

Što nudimo:

  • odličnu radnu i dinamičnu atmosferu
  • stabilno radno okruženje
  • rad s najnovijim tehnologijama
  • sustav nagrađivanja u ovisnosti o ostvarenim rezultatima
  • dodatnu edukaciju po potrebi i želji