Parklio

Senior React Native Developer (m/ž)

O ovom poslu

Vrsta posla:

Neodređeno, Puno radno vrijeme

Tagovi

Opis posla

Internacionalna smo firma koja stoji iza pametne barijere za parking – Parklio.

2017. godine smo s Parklio barijerom u Singapuru osvojili drugo mjesto za najbolji startupa na svijetu u ranoj fazi razvoja.

Danas smo s našom parking inovacijom prisutni u 35 zemalja u svijetu.

Pozicionirani smo u novim uredima u Splitu u blizini ostalih firmi, sveučilišta, shopping centra i kafića. Lokacija je odlično prometno povezana i lako dostupna. Mlad smo tim i nudimo pozitivnu radnu atmosferu, fleksibilno radno vrijeme i mogućnost napredovanja.

Radimo s velikim imenima iz industrije i potrebna nam je osoba koja je pouzdana, komunikativna i spremna za učenje.

Radno mjesto:  Senior React Native Developer

Mjesto rada: Split

Broj traženih radnika: 1 (m/ž)

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos, novootvorena pozicija

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Način rada: Smjena – prijepodne

Naknada za prijevoz: U cijelosti

Natječaj vrijedi od: 9.3.2020.

Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat

Potrebno radno iskustvo: 3+ godine iskustva

Uvjeti:
  • 3+ godina iskustva u razvoju mobilnih aplikacija, od planiranja do izvedbe
  • Iskustvo rada s React Native, idealno ukoliko imate nekoliko godina iskustva u profesionalnom okruženju
  • Iskustvo u implementaciji složenih hibridnih jezika / izvornih mobilnih uređaja, korisničkih sučelja
  • Iskustvo s Typescript-om
  • Iskustvo s Redux-om
  • Iskustvo s automatskim testiranjem (jedinica, funkcionalnost, prihvaćanje), MVP-om i kontinuiranom integracijom
  • Iskustvo s kartama i lokacijskim uslugama, duboko povezivanje, push notifikacije, A / B testiranje i analitika
  • Želja za radom s čistim i održivim kodom
  • Jasne i uvjerljive komunikacijske vještine na engleskom jeziku sa sposobnošću izražavanja tehničkih koncepata sudionicima bez obzira na njihovu profesionalnu pozadinu
Opis posla:
  • IoT razvoj mobilnih aplikacija
  • Razvoj značajki za vlastite aplikacije
  • Razvoj aplikacija i značajki koji povezuju Bluetooth Low Energy uređaje
  • Rad u timu profesionalaca s jasnom vizijom
  • Rad sa senzorima, telemetrijom i kriptografijom
  • Inovativnost i rješavanje problema s postojećim problemima na tržištu parkinga
Što nudimo:
  • Rad u dinamičnoj i poticajnoj sredini
  • Mladi tim suradnika
  • Priliku za ostavrivanje i daljnje razvijanje unutar brzorastuće firme prisutne na europskom i svjetskom  tržištu
  • Prilika za rad u brzorastućoj industriji pametnih parking rješenja
  • Kombinacija samostalnog rada i rada u timu
  • Prilika za definiranje Parklio Brenda u budućnosti
Poslodavac:

Amplifico d.o.o.

Kontakt: jobs@parklio.com

Poslati molbu i životopis.