Parklio

Senior Back-end developer (m/ž)

O ovom poslu

Tagovi

Opis posla

Tražimo Senior Backend developera (m/ž) koji će biti zadužen za izradu našeg Parklio Cloud server side rješenja.
Glavno zaduženje će biti development server-side logike te definicija i održavanje centralne baze podataka te osiguravanje visokih performansi i odaziva server API-a.

Zaduženja:

– izrada server side aplikacija koja će biti zadužena za obradu real-time podataka
– implementacija osiguranja podataka i autentifikacije in-house uređaja
– istraživanje i razvijanje novih vještina u novim tehnologijama
– izrada server API-a
– rad s timom developera, dizajnera i product managera

Uvjeti:

– minimalno 2 godine iskustva rada s back-end tehnologijama
– iskustvo izrade i održavanja web servisa
– strast za tehnologijom i znanjem
– strast za IoT tehnologijama

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke, Doktorat

Potrebne godine iskustva: 2