Travel Soft

Middle .NET Web Developer (m/ž)

8.000,00 - 11.000,00 kuna

O ovom poslu

Razina iskustva:

Mid Level

Prijaviti se do:

11.2.2019.

Tagovi

Opis posla

Opis posla:

  • Razvoj novih web aplikacija baziranih na ASP.NET-u (Web Forms i MVC) i modernim JavaScript frameworcima
  • Održavanje postojećih web aplikacija

Uvjeti:

  • Dobro znanje JavaScript-a i barem jednog modernog JS frameworka (Angular.js, React.js)
  • Dobro znanje .NET ekosistema (C# jezik, ASP.NET MVC, ASP.NET Web Api, ASP.NET Web Forms)
  • Minimalno 2 godine iskustva kao full stack web programer
  • Želja za stalnim učenjem

Poželjno:

  • Github profil s nekoliko manjih projekata
  • Naprednije frontend iskustvo (poznavanje HTML, Bootstrap, jQuery, Typescript tehnologija)
  • Iskustvo u pisanju kvalitetnog i testabilnog koda

Što nudimo?

  • Fleksibilno radno vrijeme bez prekovremenih sati
  • Rad iz ureda u Splitu (ne postoji opcija remote rada)
  • Odličnu radnu i dinamičnu atmosferu
  • Stabilno radno okruženje
  • Rad s najnovijim tehnologijama