Rocket Insights

Junior developer (m/ž)

O ovom poslu

Tagovi

Opis posla

Rocket Insights traži junior developera u Splitu! (M/Ž) Imaš motivaciju svaki dan naučiti nešto novo? Prvo kopaš sam/a, a tek onda tražiš pomoć? Komplicirani task ti je izazov, a ne kazna? Super, čitaj dalje! Ne brini, kao junior dobivaš svog mentora koji će te pratiti na projektu i pomagati kad zapne, bez obzira na mentora svi smo “happy to help”. O nama: Radimo za velike klijente kao što su Discovery Channel, Hulu, Bose, Comcast, 20th Century Fox...Veliki klijenti donose i velike izazove pa od tebe očekujemo kontinuirani razvoj i napredak, kako bi klijentima pružili najbolju moguću uslugu. Timski rad koji uključuje otvorenost, iskrenost i spremnost na pomoć je naša svakodnevica, egoiste ne primamo. :) Kako izgleda tipičan dan?
  • Koristit ćeš Node.js, React i/ili Vue
  • Bit ćeš dio agilnog software developmenta
  • Svakodnevno ćeš komunicirati sa klijentom na engleskom
  • Učit ćeš od svojih kolega, sudjelovati u stvaranju novih procesa, dijeliti svoje znanje
S obzirom na to da si junior, ne očekujemo od tebe veliko iskustvo, ali je poželjno da poznaješ barem osnove od nečega s liste:
  • Javascript
  • React ili Vue ili Angular
  • Neki backend framework (Express, Koa, Django, Ruby on Rails, ...)
  • Baze podataka (SQL/NoSQL)
  • Git
O nama i našim klijentima saznaj više na: rocketinsights.com  Ako misliš da si spreman/na na izazov, javi nam se na: split@rocketinsights.com