Parklio

Embedded SW inženjer (m/ž)

O ovom poslu

Vrsta posla:

Neodređeno, Puno radno vrijeme

Tagovi

Opis posla

Internacionalna smo firma koja stoji iza pametne barijere za parking – Parklio.

2017. godine smo s Parklio barijerom u Singapuru osvojili drugo mjesto za najbolji startup na svijetu u ranoj fazi razvoja.

Danas smo sa svojom parking inovacijom prisutni u 35 zemalja u svijetu.

Pozicionirani smo u novim uredima u Splitu u blizini ostalih firmi, sveučilišta, shopping centra i kafića. Lokacija je odlično prometno povezana i lako dostupna. Mlad smo tim i nudimo pozitivnu radnu atmosferu, fleksibilno radno vrijeme i mogućnost napredovanja.

Radimo s velikim imenima iz industrije i potrebna nam je osoba koja je pouzdana, komunikativna i spremna za učenje.

Radno mjesto: Embedded SW inženjer

Mjesto rada: Split

Broj traženih radnika: 1 (m/ž)

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos, novootvorena pozicija

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Način rada: Smjena – prijepodne

Naknada za prijevoz: U cijelosti

Natječaj vrijedi od: 9.3.2020.

Natječaj vrijedi do: 23.3.2020

Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 4 godine
  •  Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti:
  • Dobro poznavanje programskog jezika C
  • Razumijevanje električnih shema
  • Iskustvo s debugiranjem i razvojem embedded sustava
  • Razumijevanje low-level drivera za periferije mikrokontrolera
  • Poznavanje koncepata konkurentnog programiranja, sinkronizacije i multithreading programiranja
  • Iskustvo u razvoju  softwareskih rješenja
  • Poznavanje rada s mjernom opremom
  • Motiviranost i spremnost na konstantno usavršavanje
  • Samoinicijativnost i samostalan rad
  • Dobro poznavanje engleskog jezika u pismu i govoru
Bonus vještine:
  • Poznavanje ARM CortexM arhitekture
  • Iskustvo s BLE uređajima
  • Iskustvo sa SPI, I2C, UART i sl.
  • Iskustvo u radu s Linux OS-om
  • Iskustvo u radu s alatima za razvoj software-a (Eclipse, Qt, IAR, Eclipse, Keil …)
  • Iskustvo rada s AOSP
Opis posla:
  • Pisanje i analiza specifikacija embedded sistema
  • Razvoj firmware-a
  • Razvoj software arhitekture
  • Analiza koda, poboljšanje efikasnosti, stabilnosti i skalabilnosti koda
  • Pisanje testnih specifikacija i automatizacija testova
  • Izvođenje testova i testne dokumentacije
  • RTOS i “bare metal” programiranje
  • Suradnja s multidisciplinarnim timom inženjera
Što nudimo:
  • Rad u dinamičnoj i poticajnoj sredini
  • Mladi tim suradnika
  • Priliku za ostvarivanje i daljnje razvijanje unutar brzorastuće firme prisutne na europskom i svjetskom tržištu
  • Prilika za rad u brzorastućoj industriji pametnih parking rješenja
  • Kombinacija samostalnog rada i rada u timu
  • Prilika za definiranje Parklio Brenda u budućnosti
Poslodavac:

Amplifico d.o.o.

Kontakt: jobs@parklio.com

Poslati molbu i životopis.