Travel Soft

DevOps (m/ž)

11.000,00 - 15.000,00 kn

O ovom poslu

Razina iskustva:

Senior

Prijaviti se do:

11.2.2019.

Tagovi

Opis posla

Pozicija DevOps-a uključuje izradu novih te održavanje postojećih aplikacija razvijanih na .NET i JavaScript tehnologijama. Paralelno s tim potrebno je da se u suradnji s ostalim kolegama u timu postavi i optimizira objava aplikacija kao i replikacije raznih SQL baza.

Uvjeti:

Budući da će posao biti većinom vezan uz web potrebno je sljedeće što se tiče programerskog dijela (Dev):

  • Dobro poznavanje .NET Framework i C#
  • Poznavanje ASP.NET MVC ili ASP.NET WebForms
  • Web API-i (REST API, WCF, Soap, …)
  • Odlično poznavanje MS SQL Servera, poznavanje T-SQL-a
  • JavaScript ili TypeScript

Uvjeti za sistemski dio (Ops)

  • Deployanje aplikacija
  • Optimizacija aplikacija za Windows Server 2016+
  • Merge replikacije baza
  • Optimizacija baza
  • Pisanje konzolnih aplikacija za automatizaciju određenih dijelova sustava

Poželjno:

  • Pisanje skripti za automatizaciju objave aplikacije
  • Poznavanje rada s Continuous Integration
  • TDD

Nudimo:

  • Fleksibilno radno vrijeme