Include

Business developer za njemačko govorno područje (m/ž)

O ovom poslu

Vrsta posla:

Neodređeno, puno radno vrijeme

Prijaviti se do:

6.1.2018.

Tagovi

Opis posla

Radno mjesto uključuje poslove pronalaska i kontaktiranja potencijalnih partnera (distributera) na njemačkom govornom području (Njemačka, Austrija, Švicarska), organizaciju sastanaka, planiranje i pregovaranje u svrhu realizacije ugovora o distribuciji, praćenje i analizu prodajnih rezultata partnera, rad na poboljšanju prodajnih rezultata i druge aktivnosti.

Odgovornosti:

  • Istraživanje tržišta i pronalazak novih partnera
  • Kontaktiranje trenutnih i budućih partnera na području Njemačke, Švicarske i Austrije
  • Planiranje i provođenje prodajnih aktivnosti
  • Prezentacija proizvoda i posjete potencijalnim partnerima na području Njemačke, Švicarske i Austrije
  • Izgradnja i održavanje kvalitetnih poslovnih odnosa s partnerima
  • Redovito izvještavanje o trenutnim i budućim aktivnostima, kao i o rezultatima prodaje
  • Praćenje aktivnosti konkurencije na tržištima Njemačke, Švicarske i Austrije
  • Sudjelovanje u provođenju marketinških aktivnosti
  • Svakodnevna komunikacija s ostalim članovima prodajnog tima

Uvjeti:

  • visoki stupanj odgovornosti, proaktivnosti i samostalnosti
  • profesionalnost, urednost i ažurnost u izvršavanju postavljenih zadataka
  • vozačka dozvola B kategorije
  • poznavanje MS Office paketa (Word, Excel, PowerPoint)
  • odlične prodajne i pregovaračke vještine
  • odlične komunikacijske vještine
  • timski rad
  • višegodišnje iskustvo u prodajnim aktivnostima (B2G i B2B su prednost)
  • spremnost na povremena poslovna putovanja na području Njemačke, Švicarske i Austrije
  • izvrsno znanje poslovnog engleskog i njemačkog jezika u govoru i pismu

Stručna sprema: srednja stručna sprema, viša stručna sprema, sveučilišni prvostupnik, visoka stručna sprema, magistar struke

Jezici: njemački jezik (napredno), engleski jezik (napredno)

Što nudimo:

  • stalni radni odnos
  • puno radno vrijeme
  • moderan i zanimljiv način rada
  • rad u mladom, stručnom i ambicioznom timu
  • službeni mobitel i laptop