Include

Studentski posao – Referent Logistike

27-30kn/h

O ovom poslu

Vrsta posla:

Određeno

Tagovi

Opis posla

Tko smo mi?

Include je hrvatska tvrtka koja razvija urbanu uličnu opremu namijenjenu pametnim gradovima korištenu od strane dva milijuna ljudi godišnje. U samo četiri godine, naši proizvodi su postali dostupni u 56 zemalja svijeta s više od 1.500 prodanih klupa. Naši vodeći proizvodi – ulične klupe na solarni pogon nude punjenje pametnih telefona, Wi – Fi, ulična svjetlo, senzore, kao i više naprednih funkcija poput punjača za e – bicikle, oglašavanja DOOH i CCTV sustava.

Svaki proizvod razvijamo od nule, a naši timovi istovremeno rade na softveru i hardveru, omogućavajući održive, inovativne i sigurne proizvode. Prijavom na posao nudimo vam priliku da budete dio rastuće tvrtke koji stvara revolucionarna rješenja i tehnologije.

Što će biti tvoj zadatak?
  • Uz suradnju s ostalim kolegama iz tima, fokus tvog posla će biti:
  • Definiranje sredstava internog transporta
  • Praćenje i ažuriranje stanja gotovih proizvoda
  • Praćenje nadolazećih poslova i raspoređivanje raspoložive opreme
  • Priprema proizvoda za slanje kupcima prema gotovim obrascima i kontrolama
  • Izrada dokumentacije vezane za dostavu, transport i financije u skladu s nalozima
Što očekujemo od tebe?

Prednost imaju studenti/ce završnih godina fakulteta i apsolventi/ce. Radno vrijeme je po dogovoru, 6 do 8 sati ovisno o dnevnim/tjednim potrebama te vašim fakultetskim obavezama.

Važna nam je organiziranost, točnost i temeljitost.

Što nudimo?
  • Dugoročniji studentski posao, minimalno 12 mjeseci.
  • Satnica ovisi o tvojoj razini znanja i iskustva te može biti između 27 i 30 kn.
  • U pauzama se družimo u kuhinji, a kava je naravno besplatna.

Natječaj vrijedi od 01.02.2021. do 07.02.2021. Očekivani početak rada je tijekom veljače po dogovoru.