Split Tech City je zajednica sastavljena od tvrtki, udruga, institucija, meetupa i pojedinaca koji su posvećeni razvoju tehnološkog sektora u Splitu i regiji.

Postani član

System administrator

Tvrtka LAMA je Solution Provider po principu “ključ u ruke“ i spada u TOP 100 hrvatskih IT kompanija, sa sjedištem u Splitu te podružnicom u Zagrebu.

Iznimna skupina od tridesetak visoko motiviranih profesionalaca čini tvrtku LAMA jednom od najjačih IT tvrtki u Dalmaciji, ali i Hrvatskoj.

Šireći i unapređujući poslovanje, svoj uspješni tim želimo ojačati upravo s Vama kao novim članom našeg tima sljedećem radnom mjestu:

System administrator (m/ž)

Opis posla:

– projektiranje, instalacija i održavanje servera i serverskih sustava zasnovanih na Microsoft i Linux tehnologijama
– projektiranje, implementacija i održavanje IT infrastrukturnih rješenja u skladu s zahtjevima
– analiza potreba informatičkog sustava te davanje odgovarajućih rješenja
– konfiguracija računalne opreme i pripadajuće programska podrške
– kontinuirano unapređenje poslovanja
– kontrola i izvještavanje o dnevnom, tjednom i mjesečnom stanju sustava i poslova

Uvjeti:

– VŠS/VSS
– minimalno 2 godina radnog iskustva na srodnim poslovima
– želja za konstantnim učenjem i rad u high-paced, multi-tasking okruženju
– visok stupanj odgovornosti, inicijative i energije
– iskustvo u radu sa Microsoft serverskim tehnologijama: Windows server, Microsoft SQL server, IIS server
– iskustvo u radu sa Microsoft 365 sustavom, migracijom, konfiguracijom i sl.
– iskustvo u radu sa backup i replikacijskim sustavima npr. Veeam i Nakivo
– iskustvo u radu sa Storage i NAS opremom
– iskustvo u radu sa sigurnosnim rješenjima
– iskustvo u radu s virtualizacijskim tehnologijama (VmWare ili HyperV)
– iskustvo u radu s Active directory-om
– iskustvo u radu s Linux-om
– iskustvo u radu s mrežnim tehnologijama (preklopnici, vatrozidovi, VLAN, WAN, WLAN i sl.)
– prednost posjedovanje nekog od Microsoft certifikata
– odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
– vozačka dozvola B kategorije

Očekivani profil kandidata:

– proaktivna ste i odgovorna osoba
– osoba usmjerena prema ostvarenju zadanih ciljeva i rezultata
– samostalni ste u izvršavanju svojih radnih zadataka, ali ste i timski igrač
– imate izrazite organizacijske sposobnosti
– spremni ste na putovanja
– želja za konstantnom edukacijom i novim znanjima

Stručna sprema: Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici: Engleski (razina govora – izvrsno, razina pisma – izvrsno)

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo:

Kao član Service Desk tima moći ćeš:

– razvijati svoje organizacijske vještine
– aktivno sudjelovati na projektima implementacije
– konstantno nadograđivati znanja kroz predlaganje i definiranje rješenja
– kontinuirano se educirati i certificirati
– testirati najnovije tehnologije i rješenja
– raditi s vrhunskim kolegama iz područja Salesa, Consultinga, Developmenta…
– sudjelovati na stručnim skupovima i konferencijama
– imati klizno radno vrijeme
– imati priliku neformalno se družiti s kolegama, Team Building

Ostale pogodnosti:

– kvartalni bonusi
– godišnji bonus za ostvarene rezultate
– mogućnost otkupa opreme

Prijavi se i postani dio našeg tima!

Info

Vrsta zaposlenja
Full time